Partneri

Webdesign

V čase vysoko-rýchlostného pripojenia na internet a webových aplikácií, ktoré sa vyrovnajú tým ktoré bežia priamo u užívateľa, venuje aj naša firma veľkú pozornosť novým technológiám vývoja webových aplikácií.

S pomocou našich riešení majú naši zákazníci možnosť jednoduchého a pohodlného prístupu k všetkým potrebným informáciám. Naše webové aplikácie umožňujú užívateľovi nahrávať svoje dokumenty na serverový priestor, vytvárať nové dokumenty, komunikovať prostredníctvom krátkych správ alebo elektronickej pošty, zdieľať informácie s ostatnými spolupracovníkmi a partnermi a využívať mnoho ďalších funkcií pripravených podľa požiadaviek zákazníka.

Vďaka znalosti open-sourceového portálu Liferay a skúsenostiam vo vývoji užívateľských aplikácii pre tento portál, sme schopní v krátkom čase vyvinúť portálové riešenia pre veľké organizácie s množstvom zamestnancov. S našim portálovým riešením budú Vaši zamestnanci schopní spracovávať, vyhodnocovať a zdieľať informácie týkajúce sa ich pracovných úloh jednoducho, rýchlo a efektívne.