Partneri

Servery

Pri dodávke serverov sa riadime zásadou zabezpečenia 100 % spoľahlivosti všetkých komponentov, ktoré majú byť nosnými piliermi celého informačného systému nášho zákazníka. Práve preto Vám ponúkame nielen dodávku samotných serverov, ale aj sieťovej infraštruktúry, operačného systému a aplikácii, ktoré budú tvoriť spolu s technickým vybavením robustný a bezchybný informačný systém.

V oblasti serverov sú našimi partnermi renomovaní výrobcovia s dlhoročným úspešným pôsobením na trhu. Preto sme radi, že vám môžeme ponúknuť servery značiek HP alebo IBM, pri ktorých sa môžete spoľahnúť na dlhodobú bezchybnú funkčnosť Vášho informačného systému.

Servery konfigurované podľa potreby používaného alebo projektovaného informačného systému, sú dodávané na platforme procesorov Intel alebo AMD a sú vybavené operačnými systémami Microsoft alebo Linux.

Servery sú dostupné vo vežovom alebo rackmount prevedení, s diskovým subsystémom SCSI, ATA, SATA, alebo SAS RAID s alternatívnym použitím hot-swap diskov. Všetky servery sú vybavené pripojením na LAN cez Fast Ethernet a Gigabit Ethernet kanál. Voliteľnými sú redundantné zdroje napájania a prídavné ventilátory.

Zostavy serverov podľa požiadaviek informačného systému zákazníka dosahujú veľmi dobrý pomer ceny a výkonu, poskytujú ochranu investícií použitím široko dostupných štandardných modulov.

Servery dodávané spoločnosťou ESMO Žilina zaručujú ekonomickú prevádzku, vysokú životnosť a ochranu investície.

Naša spoločnosť taktiež zabezpečuje inštaláciu serverových pracovných staníc, aby sme zabezpečili vaše pohodlie a rýchle uvedenie Vami požadovaného systému do prevádzky.